Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saeco |
| Тип используемого кофе | Зерна, Молотый |
| Объем | 2.2 л |
| Давление помпы | 15 бар |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Дополнительные функции | |
| Капуччинатор | Да |
| Способ приготовления капуччино | автоматический |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Регулировка жесткости воды | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Плита автоподогрева | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Объем контейнера для зерен | 350 г |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Контейнер для отходов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 336 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Вес | 15 кг |

Кавомашина ідеально підходить для використання в офісах і на малих підприємствах громадського харчування або ж кафе. Вона практична, легка в обслуговуванні і одночасно функціональна кавоварка, завдяки якій в простий спосіб Ви приготуєте різні кавові напої.
Новий тип «Cappuccinatore», дозволить Вам приготувати улюблені напої з вмістом молока:
Гаряче молоко;
Кава латте;
капучино;
Латте макиато.
Нова панель управління з цифровим дисплеєм допоможе контролювати:
Кількість спожитого кави;
Міцність напою;
Температуру напою;
Кількість виданих напоїв.
З цієї кавоваркою Ви приготуєте вишукане espresso, завдяки системі вступної заварки і функції підігріву чашок.
Кавомашина Saeco Royal містить вбудовану кавомолку, яка допоможе Вам відрегулювати ступінь помелу.
Ви можете бути впевнені, що кожен раз будете відчувати ідеальний смак досконалого кави.
Пристрій має великий резервуар для води і окремий контейнер для кави, два насоси і два нагрівача, тому вона завжди готова до роботи.
Машина містить програму самоочищення і усунення накипу, що значно полегшить Вашу роботу, і заощадить Ваш час.
Информация для заказа
- Цена: 13 859,01 ₴





