Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WMF |
| Тип используемого кофе | Зерна, Молотый |
| Объем | 1.8 л |
| Давление помпы | 15 бар |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Страна производитель | Швейцария |
| Состояние | Б/У |
| Дополнительные функции | |
| Капуччинатор | Да |
| Способ приготовления капуччино | автоматический |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Дисплей | Да |
| Контейнер для отходов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Глубина | 351 мм |
| Вес | 9 кг |

Компанія WMF у всьому світі відома та цінується завдяки професійним кофемашинам, які призначені для комерційних цілей. Звертаючи увагу на потреби клієнтів, було створено кавомашину WMF “450”, призначену для користування будинку та офісу.
Для створення були використані новітні технології, але сама машина дуже компактна. Одним натисканням приготуйте еспресо, чорну каву, капучино і латте, а також гаряче молоко для какао і воду для чаю. Ясний текстовий екран та абсолютно автоматичні програми догляду допоможуть легко керувати та доглядати кавомашину.
Різноманітність кави одним натисканням
Зі свіжих кавових зерен одним натисканням приготуйте еспресо, чорну каву, капучіно, латте, гаряче молоко та воду для чаю.
Зручне управління
Текстовий екран та чітко розташовані кнопки вибору напоїв дозволять швидко та просто приготувати бажаний напій.
НАДІЙНІСТЬ
Німецька компанія WMF відома як виробник професійних кавомашин для комерційних цілей. Вона визнана та цінується у всьому світі завдяки продуктам вищої якості.
Информация для заказа
- Цена: 8 909,01 ₴




