Отзывы о компании VVE
- Микола Ч.
- Маргарита Я.
Не вдалося додзвонитись за вказаними номерами, хотіла отримати додаткову консультацію. Світить красиво, на 3 метри 12 світлодіодних гірлянд - виглядає скромно, можна було частіше навісити.
Зроблено на 4 -теплота світіння приємна, провід майже прозорий. З недоліків - це 100% Китай=) запах жахливий - сморід пластику, діоди дешеві - дуже видно мерехтіння, 1 вже не світив, коробки та гарантії немає - прийшло просто в пакеті, вертикальні гірлянди закріплені до загального проводу білими кабельними стяжками. На 2 день після отримання ще й знижка на неї з'явилася, трохи шкода.
Загалом можна брати, бо в принципі непогано=) - Сделка на маркетплейсе Prom.uaГаева В.
Дякую за швидкість, консультацію! Все працює! Рекомендую "Пришел Увидел и Купил"!!!!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІгор Б.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАндрій С.
- Андрій
спасибі активація пройшла успішно
- Андрій
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМихайло Г.
ключ працює, дуже дякую!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaГригорій К.
Замовлення виконано швидко та якісно. Купляю ключі в даній компанії вже третій раз - мені все дуже подобається.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaГригорій К.
Windows i Ofice 2019 без проблем активувалися
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВалентина Л.
- Покупатель
Очень классный продавец, замечательно проконсультировал, помог установить, поинтересовался всё ли я подключила и всё ли правильно работает. Также предоставил свою помощь в удалении ненужной информации. Сам подключился к моему компьютеру и значительно его ускорил. Я очень благодарна и с уверенностью рекомендую продавца 💯👍🏻👍🏻👍🏻
- Покупатель
- Едуард Н.
Подивився позитивний рейтинг за відгуками, замовив в цьому магазині "Тостер PROFI COOK PC-TА 1082".Підкупіла найнижча ціна (практично в два рази) .Трохи хвилювався і сумнівався в якості товара.Тостер брав на подарунок.Поспілкувався з менеджером дівчиной.Ставив багато запитань про товар та попередив, що тостер для подарунка. Ну щоб не соромно було потім перед людиною. Дівчинка менеджер докладно відповіла на мої запитання і я зважився на купівлю.Хочу сказати магазину Дякую.Товар прийшов повністю новенький без будь-яких дефектів.Загалом задоволений я (дуууже аденкватною ціною), а людина подарунку.Все по-чесному! Ще раз спасибі магазину.
PS: Так як продавець надійний на Пром.юа, гроші переводив сміливо на картку, щоб заощадити на доставці.
