| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 1 кг |

Великий електричний сімейний чайник традиційної форми глечика в сучасному виготовленні. Дає змогу ефективно закип'ятити воду для чаю на 6-7 осіб завдяки потужності 2200 Вт. Обладнаний чітким індикатором рівня води, він автоматично вимикається під час закипання. Блокування також запобігатиме увімкненню порожнього чайника, у такий спосіб заощаджуючи енергію й гарантуючи безпеку користувача. Для зручності вона обладнана обертовою основою, плоским дном і нагрівачем із неіржавкої сталі, а також світлодіодною підсвіткою під час приготування. Дає змогу закип'ятити 1,7 літра води за один раз.

- Максимальна місткість: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівач із неіржавкої сталі
- Захист від закипання без води
- Біле вибілювання
- світлодіодна підсвітка під час приготування
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне вимкнення
- основа, що обертається на 360°
- Корпус зі скла
- Зберігання шнура живлення
- Електроживлення: 220-240В ~50/60Гц
- Довжина шнура живлення: 65 см
- Колір шнура живлення: білий
- Тип штекера: Е/Ф
- Номінальна потужність 1850 Вт
- Максимальна потужність 2200 Вт
- Розміри продукту: 24,5 х 22,2 х 15,6 см
- чорний колір
- Ціна: 899 ₴







