Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор рівня води | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 2 кг |

Електрочайник із термометром 1,7 л Camry CR 1344 білий
Класичний 1,7-літровий електричний чайник із термометром стане в пригоді на кожній кухні. Його безпека гарантується замком, що запобігає ввімкненню порожнього чайника, й автоматичним вимкненням після закипання води. Функціональність збільшується завдяки стійкій основі та чіткому індикатору рівня води. Він має максимальну потужність 2200 Вт і виготовлений із неіржавкої сталі, що робить його ідеальним рішенням для швидкого кип'ятіння води. Аналоговий індикатор температури води та тонка форма доповнять інтер'єр кімнати, оформленої в будь-якому стилі.

Характеристики
- Електричний чайник із термометром
- Аналоговий індикатор температури води
- Максимальна місткість: 1,7 літра
- Мінімальна місткість: 0,5 літра
- основа, що обертається на 360°
- Плоский нагрівач легко мити
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Корпус із неіржавкої сталі
- Кришка повністю знімна для легкого очищення
- Фільтр відкладень кальцію
- Автоматичне вимкнення після закипання води
- Захист від сухого приготування
- Тепловий запобіжник
- Зберігання шнура живлення
- Потужність 1850-2200 Вт
- Електроживлення 220-240В~50/60Гц
- Розміри виробу 21,5 х 23,0 х 16,0 см.
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Тип штекера: Е/Ф
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴








