Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 35 см |
Симпатична сумка середнього розміру з привабливим дизайном цифрового камуфляжу. Вона зроблена з посиленою основою та міцними ручками для перенесення. У стандартну комплектацію входить ремінь через плече з м'якою підкладкою, міцні блискавки з прогумованими язичками Mivardi та застібки високої якості.
Розмір: 50х35х35 см.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴






