| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRUZER |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
Розмір намету дозволяє кільком дітям перебувати у ньому одночасно. Палац має привабливий зовнішній вигляд. Шестикутна основа та дах у формі піраміди. Градинки можна зав'язувати у різний спосіб за допомогою декоративних стрічок. Вхід покритий напівпрозорими світловими завісами. Рожевий або синій колір обшивки в маленькі білі горошки, або в смужку, які надають естетичного вигляду. Можна використовувати як у будинку, так і на вулиці.

Легка установка:
- намет відрізняється простим і швидким складанням;
- не потребує технічного досвіду чи додаткових інструментів;
- легка рама із методом кріплення труб, метод «поштовху».

Характеристика:
колір рожевий,
матеріал: поліестер, пластик;
вік: 3+;
розміри (довжина/ширина/висота): 135 135 140 см;
відповідає вимогам стандартів CE, EN 71;
вага 1,67 кг
- Ціна: 930 ₴





