Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 7 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 65 мм |
| Висота в складеному вигляді | 61 мм |
Туристичний складний столик + 4 стільці Trizand

- Регульована висота - трирівневе регулювання столу дозволяє індивідуально регулювати висоту відповідно до ваших потреб. Завдяки цьому стіл підійде як дорослим, так і дітям.
- Легка збірка - набір збирається та розбирається менш ніж за хвилину. Просто відкрийте валізу, вийміть і розкладіть стільці, розкладіть ніжки та зафіксуйте їх. Стільниця - це також валіза, в яку ми можемо заховати стільці. Стіл має захисні елементи, які запобігають розкриттю валізи під час транспортування.
- Компактні розміри - в складеному вигляді стіл зі стільцями займає мало місця і легкий. Завдяки цьому ми легко можемо взяти його в подорож. Він поміститься в караван, кемпер або просто в багажник. Ручка для транспортування ще більше полегшує транспортування. Він добре працюватиме як у подорожах, так і в саду чи на терасі.
- 4 місця - кемпінговий набір розрахований на 4 людини, як дорослих, так і дітей. Підходить для сім'ї, яка планує поїздку за місто на пікнік. Стільці, що входять до комплекту, також можна використовувати окремо, незалежно від того, є у нас з собою стіл чи ні. Стільці виготовлені з міцного матеріалу з подвійною прострочкою по краях, що значно підвищує їх довговічність.
Технічні характеристики
- матеріал стільниці: МДФ + сталь;
- матеріал стільця: тканина оксфорд + сталь;
- максимальне навантаження на стіл: 40 кг;
- максимальне навантаження на крісло: 90 кг;
- розміри столу: 120 х 70,5-62,5-54 х 70 см;
- розмір стільця: 26,5 х 35 см;
- розміри в складеному стані: 60,5 х 6,5 х 61 см;
- вага набору: 6,85 кг;
- діаметр отвору для парасольки: 4 см;
- вага з упаковкою: 7,9 кг.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴








