Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип ваг | Механічні |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал платформи | метал |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Вага | 1.5 кг |
Ваги для підлоги Adler AD 8151 механічні до 130 кг Blue

Механічні ваги підлоги - ідеальний продукт для вас, якщо ви піклуєтеся не тільки про здоров'я і вагу, але і про стильні аксесуари для кімнат у вашому будинку. Аналоговий дисплей, цікавий дизайн та простота використання – це ті функції, які не залишать байдужими, особливо якщо ви цінуєте стиль ретро. Ви шукаєте продукт, який допоможе вам дбати про своє здоров'я та здоров'я вашої родини? Тоді ці ваги саме те, що вам потрібно!
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



