Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита, Плоска нагрівальна плита, Сендвіч панелі |
| Варіант установки | Універсальний |
| Країна виробник | Франція |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Захист від вітру | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 345 мм |
| Глибина робочої поверхні | 367 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 189 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 367 мм |
| Вага | 6.8 кг |
Электрогриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D10+ Форма для выпечки / STOK товар из витрины

Гриль, потужність 2100 Вт, електронне управління, 9 програм, кольорові індикатори роботи, 4 в 1 гриль, барбекю, духовка, прилад для приготування різноманітних страв, відкривання на 180º, пластини з антипригарним покриттям, спеціальний датчик визначає кількість продуктів, розміщених на грилі, та їхню товщину й автоматично регулює температуру та час приготування, піддон для жиру, знімні частини можна мити в посудомийній машині.
Програми: червоне м'ясо, бургер, сосиски, свинина, птиця, риба, морепродукти, сендвічі, перець.
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 440 ₴






