| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 1 кг |
Чайник з регулятором температури Adler AD 1340 1,7L LCD

Сучасний сталевий чайник із РК-дисплеєм температури, 7-ступінчастим регулюванням температури та функцією підтримки температури. У режимі кип'ятіння води до однієї з можливих температур від 40 до 100°С на РК-дисплеї відображається поточна температура води, що кипить до потрібного значення. У режимі підтримки температури на РК-екрані відображається постійно встановлений рівень температури, який пристрій підтримує циклічним підігрівом води протягом 2 годин. Звуковий сигнал при включенні та після закипання води нагадує необхідність налити воду в улюблений напій. Безпека використання забезпечує блокування, що запобігає включенню порожнього чайника, автоматичне відключення після закипання води та система контролю безпеки STRIX.
- Максимальна ємність: 1,7 л
- Мінімальна ємність: 0,7 л
- Плоский нагрівач із нержавіючої сталі
- Захист від кип'ятіння без води
- РК-дисплей, що показує поточну температуру
- Звуковий сигнал при включенні та після закипання води
- Фільтр, що зупиняє відкладення кальцію
- Регулювання температури виготовлення 40-50-60-70-80-90-100°С.
- Функція підтримки температури 40-50-60-70-80-90
- Регулювання температури 40-100 ° C у ручці.
- Функція підтримки температури протягом 2 годин.
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне відключення
- Поворотна основа на 360°
- Корпус із нержавіючої сталі
- Відділення для зберігання шнура живлення
- Кнопка відкриття кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
- Довжина кабелю живлення: 70 см.
- Номінальна потужність 1850 Вт
- Максимальна потужність 2200 Вт
- Розміри виробу: 23,0 х 22,0 х 15,0 см.
- Колір: нержавіюча сталь
- Тип штекера: E/F

- Ціна: 1 599 ₴







