| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | антипригарне покриття |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 1 кг |
Електрочайник Camry CR 1342 1,7L STRIX

Сучасний металевий електричний чайник Camry CR 1342 об'ємом 1,7 літра, який стане в нагоді на будь-якій кухні. Його безпека забезпечується блокуванням, що запобігає включенню порожнього чайника, автоматичного вимкнення при закипанні води та системи контролю безпеки STRIX. Функціональність підвищується завдяки стійкій підставці і індикатору рівня води, що легко читається. Він має максимальну потужність 2200 Вт і виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його чемпіоном швидкого кип'ятіння води. Пристрій має захист від закипання без води.
Однією з найважливіших переваг є той факт, що робоча частина чайника виконана з нержавіючої сталі – це екологічно чистий та стійкий матеріали, які не змінюють властивості та смак води, не виділяють жодних шкідливих речовин.
Другою важливою перевагою є система контролю безпеки за допомогою контролера STRIX. Ця система включає автоматичне вимкнення чайника при закипанні води, захист від включення без води і при її википанні. Це важливі функції, які допомагають безпечно використовувати пристрій без ризику пожежі.
Характеристики:
- Максимальна ємність: 1,7 л
- Мінімальна ємність: 0,8 л
- Плоский нагрівальний елемент із нержавіючої сталі
- Захист від закипання без води
- Система контролю безпеки STRIX
- Світловий індикатор
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне вимкнення
- Знімна кришка з нержавіючої сталі
- Поворотна основа на 360
- Корпус із нержавіючої сталі
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Номінальна потужність 1850 Вт.
- Максимальна потужність 2200Вт
- Колір: чорний
- Тип вилки: E/F
- Габарити (ВхШхГ): 25.5 х 21.5 х 15.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 25 х 20.5 х 18 см
- Вага: 0.94 кг
- Вага в упаковці: 1.33 кг

- Ціна: 1 699 ₴









