Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 7.2 кг |
Масляний радіатор Adler AD 7817

Ефективний масляний обігрівач Adler 7817. Дозволяє обігріти приміщення, в якому відсутні або недостатньо ефективні радіатори. Незамінний під час збоїв у системі опалення. Обігрівач має плавне регулювання температури та працює на 3 рівнях потужності. Обігрівач автоматично регулює споживану потужність в залежності від заданої температури нагріву. Для безпеки використання пристрій оснащений захистом від перегріву. Обігрівач виконаний в елегантному дизайні, тому його можна встановити в приймальні або для клієнтів в офісі. Він має 11 нагрівальних ребер та потужність 2500 Вт.

Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






