| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 15 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Індикатор температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Коліщата | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Вага | 13 кг |
Масляний радіатор Camry CR 7820

Ефективний масляний обігрівач з пультом дистанційного керування та світлодіодним дисплеєм. Дозволяє обігріти приміщення, де відсутні або недостатньо ефективні радіатори. Незамінний при збоях у системі опалення. Обігрівач дає можливість регулювати температуру в діапазоні 15 ° C - 35 °, працює на 3 рівнях потужності. Обігрівач автоматично підлаштовує споживану потужність до заданої температури нагріву. Для забезпечення безпеки пристрій має захист від перегріву. Обігрівач має елегантні лінії, завдяки чому можна встановити у зоні прийому гостей вдома чи клієнтів в офісі. Прилад постачається з пультом дистанційного керування. Версія CR 7820 має 15 нагрівальних ребер та потужність 2500 Вт.

- Ціна: 3 259 ₴





