| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 1.3 кг |
Чайник електричний скляний Adler AD 1246 1.8 л

Великий сімейний електричний чайник, що дозволяє кип’ятити воду на 6-7 чоловік за один раз.
Завдяки збалансованій потужності в 2200 Вт скляний чайник Adler AD 1246 дуже швидко закипає без надлишкового навантаження на вашу електропроводку.
Чайник оснащений яскравим індикатором рівня води та автоматичним вимкненням, тому він вимкнеться після закипання води.
Захист від сухого кипіння не дозволяє вмикати порожній чайник, що економить енергію та підвищує безпеку користувача.
Більше того, осадовий фільтр забезпечить належну якість води.
Для зручності користувача чайник був оснащений поворотною основою на 360 градусів і плоским дном.
Це дозволяє закип’ятити до 1,7 л води.
Оснащений нагрівальним елементом, виготовленим з високоякісної нержавіючої сталі, та контрольним світлом, що повідомляє про те, що вода щойно закипіла.
Характерисчики чайника Adler AD 1246:
- Ємність 1,8 л, мін. 0,5л
- Потужність 2200 Вт
- Прихований нагрівальний елемент
- Великий, яскравий індикатор рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Захист від кипіння насухо
- Компактна опорна плита зі зберіганням шнура
- Поворотна основа на 360 градусів
- Сучасний, ергономічний дизайн
- Фільт проти накипу

- Ціна: 1 189 ₴







