| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 0.9 кг |
Електрочайник Adler AD 1223

Великий електричний чайник Adler AD 1223 забезпечить максимально швидке закипання води завдяки великій потужності 2200 Вт. Його обсягу вистачить навіть для приготування чаю для досить великої компанії. Оснащений чітким індикатором рівня води, який дозволить спостерігати за рівнем води в чайнику та доливати її за потреби. Для безпеки використання цей чайник має реле захисту, яке спрацьовує за відсутності в ньому води, а також автоматично вимикається, досягаючи точки кипіння. Фільтр проти накипу забезпечить належну якість води.
Електричний чайник Adler AD 1223 оснащений поворотною основою та плоским дном та може кип'ятити 1,7 літра води за один раз. Світлодіодне підсвічування покаже, чи прилад працює в даний момент. Зручний електричний чайник Adler
AD 1223 стане стильним доповненням до будь-якої кухні.
Характеристики Електрочайник Adler AD 1223
- Об'єм 1,7л;
- Потужність 2200 Вт;
- Корпус із нержавіючої сталі;
- Великий індикатор рівня води, що легко читається;
- Противапняний фільтр;
- Автоматичне відключення;
- Захист від википання та від перегріву при включенні без води;
- Поворотна, на 360 градусів, основа;
- Світлодіодний індикатор роботи;
- зелений індикатор рівня води;
- Плоске дно;
- Сучасний ергономічний дизайн;
- Вага нетто: 0,9 кг;
- Вага брутто: 1,24 кг;
- Розміри упаковки: 22 х 18 х 23 см

- Ціна: 1 099 ₴








