Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 1.05 кг |
Електричний чайник 1.5 л Adler AD 1207 білий

Електрочайник Adler AD 1207 для всієї родини має високу потужність 2000 Вт.
Оснащений чітким індикатором рівня води, автоматично вимикається досягаючи точки кипіння. Для безпеки використання цей чайник має реле захисту, яке спрацьовує за відсутності у ньому води. Фільтр проти накипу забезпечить належну якість води.
Електричний чайник Adler AD 1207 оснащений поворотною основою плоским дном та нагрівачем з нержавіючої сталі, що дозволяє кип'ятити 1,5 л води за один раз.
Характеристики чайника Adler AD 1207:
- Потужність 2000 Вт
- Максимальна ємність: 1,5 л
- Мінімальна ємність: 0,5 л
- Поворотна основа та плоске дно
- Сучасний дизайн
- Шкала рівня води
- Фільтр, що запобігає відкладенню кальцію
- Нагрівач з нержавіючої сталі
- Автоматичне вимкнення після закипання води
- Виробник Adler.

Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴






