| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Електробритва Mesko MS 2926

Електробритва Mesko MS 2926 - це чудове рішення для тих, хто цінує практичність та функціональність. Робота моделі заснована на роторній системі, що голить, що забезпечує трьом плаваючим голівкам максимальну рухливість, щільний зіткнення зі шкірою і точне повторення обрисів обличчя.
Високоміцних сталевих лез забезпечують відмінний результат сухого гоління, ретельно видаляючи навіть тверду щетину. За рахунок висувного тримера ви з легкістю упорядкуєте лінію бакенбард, бороди і видаліть зайві волоски на тілі. Пристрій працює від акумулятора або мережі. Догляд за бритвою зводиться до простого очищення лез від волосся спеціальною щіткою, що йде в комплекті.
Характеристики Електробритва чоловіча Mesko MS 2926
- Три рухомі гоління для гоління
- Сучасний профіль голів для гоління
- Гладке гоління
- Бездротовий
- Індикатор заряджання
- Розсувний триммер
- 8 годин повної зарядки
- Час роботи після заряджання: 30 хв.
- У комплекті підставка та щітка для чищення.
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60

- Ціна: 599 ₴







