Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 1.9 кг |
Блендер Adler AD 4057

Потужний блендер здатний швидко змішувати продукти. Двигун постійного струму гарантує тиху роботу, незважаючи на потужність 450 Вт. Надзвичайно міцний завдяки лезам з нержавіючої сталі та міцному глеку. Оснащений функцією PULSE та глечиком ємністю 1500 мл, він стане ідеальним помічником кухаря та професійного бармена.
- 4 рівні швидкості
- Імпульсна функція
- Легкий глечик із пластику
- Лезо з нержавіючої сталі
- Місткість: 1,5 л
- Обертів за хвилину: 15000 об/хв
- Потужність: 450 Вт
- Тип штекера: С

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴






