Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Вага | 1000 г |
| Тип | Електричні ковдри |
Електроковдра Mesko MS 7419 150х80 см, біла

Електроковдра Mesko MS 7419, 150 x 80 см забезпечить швидкий і рівномірний розподіл тепла, розслабить м'язи та покращить кровообіг. Ковдра з обігрівом дозволить із задоволенням відпочити в теплому ліжку лише за кілька хвилин після включення до мережі.
Виготовлено з м'якого та ніжного матеріалу. Його можна прати після від'єднання шнура живлення. Є регулятор температури, що дозволяє вибрати рівень температури ковдри обігрівача.
Характеристики електроковдри:
- 4-х ступінчастий регулятор температури: 0, 1, 2, 3 – на вибір;
- Розміри: 150 х 80 см;
- Односпальне;
- Знімний шнур живлення з аналоговим пультом дистанційного керування;
- Машинне прання при 30°C;
- Верхня тканина: поліестер;
- Нижня тканина: поліестер;
- Захист від перегріву;
- Поліпшує кровообіг;
- Можливість від'єднати кабель із контролером;
- Потужність: 60 Вт;
- Електроживлення: 230В ~ 50/60 Гц.

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴





