Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Тепловентилятор Adler AD 7726

Обігрівач Adler 7726 максимальною потужністю 1500Вт, незважаючи на невеликі розміри, може ефективно обігріти приміщення площею до 32 м2. Завдяки компактним розмірам та відсутності зовнішніх кабелів його легко зберігати (наприклад, у ящику столу). Незамінний при відключенні опалення або необхідності обігріти холодне приміщення. Програматор дозволяє задавати тривалість (1-12 годин) роботи та регулювати температуру в діапазоні від 15 до 35 градусів. Пристрій має чіткий білий цифровий світлодіодний дисплей.
Характеристики:
- Невеликий пристрій із високою потужністю
- Ефективність – обігріває приміщення площею до 32 м2.
- Компактний розмір - легко брати із собою у поїздку
- Таймер до 1-12 годин
- Регульована температура 15-35 ° C / 59-95 ° F
- 2 одиниці вимірювання температури: градуси Цельсія та Фаренгейта
- 2 рівні теплого повітряного потоку
- Чіткий білий цифровий світлодіодний дисплей
- Тиха робота
- Керамічний нагрівальний елемент
- Захист від перегріву
- Потужність 400 Вт
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Електроживлення 220-240В ~ 50Гц
- Розміри (ШхВхГ): 9x16, 5x12 см

Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









