-8%Дитячий дерев'яний розвивальний, навчальний інтерактивний куб, сортер, бізіборд, мультибокс 8в1 Kruzzel 22429
1 195 ₴
1 099,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22429
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kruzzel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 2000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Дитячий дерев'яний розвивальний, навчальний інтерактивний куб, сортер, бізіборд, мультибокс 8в1 Kruzzel 22429

- РОЗВАГА НА ДОВГІ ГОДИНИ - кубик має шість різнокольорових функціональних стінок з безліччю цікавих завдань для маленьких і старших дітей. Додатково вгорі веселий барвистий пазл, а внизу дошка для гри в китайський.
- HAPPY LEARNING - з навчальним кубиком дитина може вивчати цифри, вчитися рахувати, тренувати пам'ять, логічне мислення та прості математичні завдання, вивчати кольори, форми, читати години на годиннику тощо.
- ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК - кубик - це, перш за все, красиві, яскраві кольори, які стимулюють уяву найменших і стимулюють їхню творчість. Гра з інтерактивним кубиком також є вправою для розвитку ручних навичок і координації очей і рук.
- БЕЗПЕКА – іграшка безпечна для дітей. Всі дерев'яні елементи ідеально відполіровані та пофарбовані екологічно безпечними фарбами. Крім того, немає виступаючих, гострих елементів, які могли б нашкодити дитині.
- СПЕЦИФІКАЦІЯ - матеріал: дерево; розміри (довжина/ширина/висота): 24,5/24,5/36 см; вага: 1,65 кг; вага з упаковкою: 2,07 кг.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
- матеріал: дерево
- розміри (довжина/ширина/висота): 24,5/24,5/36 см
- вага: 1,65 кг
- вага з упаковкою: 2,07 кг
ВКЛЮЧЕНО
- куб
- сортувальні блоки
- набір ігрових фігур + 2 кубики
Розвиваюча іграшка, яка сподобається кожному малюку. Дерев'яний навчальний куб - це не тільки багатогодинна розвага, але й навчання, яке неодмінно окупиться в майбутньому. Інтерактивний дерев'яний куб дуже барвистий - яскраві кольори стимулюють уяву найменших і стимулюють їхню творчість . Маніпуляція рухомими елементами допомагає наймолодшим тренувати свої мізинці, ручні навички та координацію очей і рук . Навчальний інтерактивний кубик чудово підійде як для самостійної гри, так і для спільної гри з батьками. Це неодмінно заповнить час вашої дитини та розвіє нудьгу.

- Ціна: 1 099,40 ₴







