| Основні | |
|---|---|
| Тип | Засіб для дезінфекції |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Медицинский |
| Сфера застосування | Побутова |
| Режими роботи | Дезінфекція |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Виробник | MAR-POL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 160 мм |
| Ширина корпусу | 80 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота корпусу | 40 мм |
Ультразвуковий дезінфектор 50Вт 0,5л Mar-Pol M90070 Польша

Високоякісний ультразвуковий очисник. Це відмінний сервісний інструмент для очищення та обслуговування оптичних та електронних компонентів. Прилад незамінний під час проведення розширених сервісних робіт у всіх майстернях та ремонтних точках. Завдяки ультразвуку, що генерується, з частотою до 40 кГц і камерою ємністю 500 мл він дозволить вам дезінфікувати навіть більші предмети, наприклад, інструменти, що використовуються в косметичній або медичній промисловості! Зручність використання підвищує можливість регулювання потужності та часу роботи (таймер) від 1 до 60 хвилин!
Пристрій використовується для обслуговування та очищення електронних та оптичних компонентів та друкованих плат.
Незамінний при розширених сервісних роботах.
Прекрасно дезінфікує косметичні та медичні інструменти.
Камера ємністю 0,5л.
Можливість зручно налаштувати час роботи (в діапазоні від 1 до 60 хвилин)
Регульована потужність ультразвуку (30 Вт та 50 Вт)

- Ціна: 1 645 ₴







