Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 56 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Індикатор нагріву | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вага | 0.22 кг |
Стайлер/плойка Adler ad 2118

Класична плойка високої потужності Завдяки керамічному покриттю він впорається навіть з неслухняним волоссям, не пошкоджуючи його і залишаючись безпечним для користувача. З його допомогою можна підкреслити хвилі, але накрутити локони з абсолютно прямого волосся не складе труднощів. Все, що вам потрібно зробити, це взяти щипці для завивки з кабелем, що обертається, який відповідає формі вашої руки, і ваша зачіска буде випромінювати справжню красу.
Характеристики:
- Керамічне покриття плойки
- Діаметр: 32 мм
- Ручка установки температури: 0-1-2-3-4
- 4 температурні режими 140°C, 160°C, 180°C, 200°C
- Індикатор готовності до роботи
- Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
- Захист від перегріву
- Наконечник, що не нагрівається
- Довжина нагрівального елемента: 12,5 см.
- Довжина шнура живлення: 180 см
- Поворотний шнур
- Складна підставка
- Номінальна потужність: 56 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц

Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴







