Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AML |
| Країна виробник | Польща |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Будка-вольер |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Тип конструкції | Розбірна |
Універсальна міцна металева розкладна клітка-перенесення-вольєр для тварин 122x76x83см

Ідеальне рішення для транспортування вашого улюбленого вихованця. Міцна металева клітина Зручний та безпечний транспорт для вашого вихованця Висувна плитка для підлоги для легкого очищення Бічні та передні двері
Характеристики:
Розміри - 122x76x83 см (Ш х Г х В) Розміри бічних дверей - 62x61см (Ш х В) Розміри передніх дверей - 51х64см (Ш х В) Товщина дроту 4 мм Відстань між проводами - 35мм Вага - 12,5 кг
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 355 ₴





