Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Adler |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Максимальна потужність конвекції | 700 Вт |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Вага | 10.5 кг |
Мікрохвильова піч мікрохвильовка з розморожуванням Adler AD 6205 20л White

Універсальна мікрохвильова піч об'ємом 20 л Естетична, проста у використанні і готова до використання на будь-якій кухні. Завдяки 5 рівням хвиль і функції розморожування дозволяє готувати смачні страви або розігрівати готові продукти. Тарілка, що обертається, забезпечує рівномірний нагрів, а таймер не дає страві пригоріти. Внутрішні розміри духовки 315 х 296 х 211 мм дозволяють розмістити в ній тарілку для піци.
- Ємність 20л
- Потужність мікрохвильовки 700 Вт
- 5 рівнів мікрохвиль
- Функція розморожування
- Механічні елементи керування
- Таймер на 30 хвилин
- Поворотна тарілка 24 см
- Зовнішні розміри: 446 x 340 x 243 мм
- Внутрішні розміри: 309 х 298 х 202 м
- Тип вилки: E/F

Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴







