Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 365 мм |
| Глибина робочої поверхні | 240 мм |
Електричний настільний гриль-барбекю Adler AD 6613 3000Вт

Висококласний електрогриль із високою максимальною потужністю 3000 Вт, на якому легко готувати вишукані страви. Антипригарна варильна поверхня дозволяє готувати як смажену, так і на грилі їжу. Температуру можна плавно регулювати у великому діапазоні, що дозволяє підтримувати необхідну температуру смажених продуктів. Відмінний вибір для любителів сімейного грилю, але без усіх проблем із розпалом та димом. Простота використання та очищення завдяки знімному шнуру живлення.
Особливості
- Електричний настільний гриль
- Нагрівальна пластина з антипригарним покриттям
- Плоска поверхня гриля: 876 см2
- Велика поверхня тарілки: 36,5x24 см
- Знімний регулятор температури та шнур живлення
- Плавне регулювання температури
- Максимальна температура 240C
- Знімний піддон для збирання крапель
- Ручка, що не нагрівається
- Протиковзкі гумові ніжки
- У комплект входить шпатель.
- Розміри пристрою 33x33x11 див.
- Довжина шнура живлення: 110 см.
- Номінальна потужність: 2000 Вт
- Максимальна потужність: 3000 Вт
- Тип вилки: E/F

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴









