| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 210 мм |
Чайник електричний чорний з термометром Camry CR 1344 1.7л

Електрочайник з термометром 1.7л CR 1344 чорний Camry
Класичний 1,7-літровий електрочайник з термометром стане в нагоді на кожній кухні. Його безпека забезпечується блокуванням, що запобігає ввімкненню порожнього чайника, і автоматичним відключенням після закипання води. Функціональність покращується завдяки стійкій основі та чіткому індикатору рівня води. Він має максимальну потужність 2200 Вт і виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його ідеальним рішенням, коли справа доходить до швидкого кип'ятіння води. Аналоговий індикатор температури води і витончена форма - це особливості, які доповнять інтер'єр кімнати, оформленої в будь-якому стилі.
Технічні дані:
- Електричний чайник з термометром
- Аналоговий індикатор температури води
- Максимальний об'єм: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Основа, що обертається на 360°
- Плоский утеплювач легко миється
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Корпус з нержавіючої сталі
- Кришка повністю знімна для легкого очищення
- Фільтр, який зупиняє відкладення кальцію
- Автоматичне відключення після закипання води
- Захист від сухої обробки
- Термічний запобіжник
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Потужність 1850-2200Вт
- Джерело живлення 220-240В~50/60Гц
- Розміри виробу 21,5 х 23,0 х 16,0 см
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Тип вилки: E/F

- Ціна: 1 299 ₴









