| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 1 кг |
Вафельниця біла Adler AD 311 антипригарне покриття форми 700 Вт

Вафельниця Adler AD 311 стане незамінним помічником, щоб приготувати ситний і смачний сніданок. Вона виконана з міцного екологічно чистого пластику, який не буде додавати їжі додаткового присмаку. До платформ не прилипає тісто, так як вони забезпечені антипригарним покриттям.
Мощность прибора составляет 700 Вт, также предусмотрена защита от перегрева механизма. За раз можно приготовить две вафли квадратной формы. Световой индикатор загорится, известив о том, что можно приступить к готовке. Термоизолированный корпус безопасный, так как практически нет риска попечь пальцы. Стильный современный дизайн удачно впишется в любую кухню, поверхность окрашена в белый оттенок.
Характеристики вафельницы Adler AD 311:- Тип: вафельница
- Форма: прямоугольная
- Корпус: пластик
- Мощность: 700 Вт
- Плавная регулировка температуры
- Удобная ручка
- Стильный дизайн
- Индикатор готовности
- Захист від перегріву
- Кількість відділень: 2
- Світловий індикатор термостата вказує на готовність до випічки
- Може зберігатися у вертикальному положенні
- Антипригарне покриття форми
- Термоізольований корпус
- Розміри упаковки: 24,5 х 23 х 11 см
- Колір: білий
- Вага: 1 кг

- Ціна: 845 ₴









