| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Ваги підлогові з підсвіткою Adler AD 8183 до 180kg

Ваги для підлоги Adler AD-8183 мають поверхню із загартованого скла і витримують навантаження до 180 кілограмів. Точність вимірювань забезпечують 4 тензодатчики. Завдяки виключно чистому білому кольору він чудово виглядає у будь-якій ванній кімнаті. У вагах використовується високоякісний РК-дисплей з синім бічним підсвічуванням. Завдяки цьому читання має високу контрастність та гранично чітке. Adler AD 8183 – підлогові ваги, що поєднують у собі функціональність та дизайн. Він створений для тих, хто цінує не лише точність вимірів, але також естетику та сучасні рішення. Чи хочете ви відслідковувати прогрес у зниженні ваги або просто подбати про своє здоров'я, AD 8183 стане вашим щоденним партнером у досягненні вашої мети.
Характеристики:
- Тип: ваги підлогові
- Матеріал платформи: скло
- Максимальна вага: 180 кг
- Одиниця виміру: кілограми, фунти
- Автоматичне вимкнення
- Автоматичне включення
- Наявність дисплея
- Колір: білий
- Виробник:Adler

- Ціна: 899 ₴









