| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 1.2 кг |
Чайник Adler AD 1346 white 1.7L Польща 2200Вт

Класичний електрочайник об'ємом 1,7 літра з термометром і системою безпеки STRIX стане в нагоді на кожній кухні. Його безпека забезпечує блокування, що запобігає включенню порожнього чайника та автоматичне відключення після закипання води. Функціональність підвищується за рахунок стійкої основи та індикатора рівня чистої води. Він має максимальну потужність 2200 Вт і виготовлений із нержавіючої сталі, що робить його ідеальним рішенням для швидкого кип'ятіння води. Аналоговий індикатор температури води та витончена форма – особливості, які доповнять інтер'єр кімнати, оформленої у будь-якому стилі.
Характеристики
- Електричний чайник із термометром
- Система контролю безпеки СТРІКС
- Аналоговий індикатор температури води
- Максимальна ємність: 1,7 л.
- Мінімальна ємність: 0,5 літри.
- Поворотна основа на 360°
- Плоский обігрівач легко мити.
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Корпус із нержавіючої сталі
- Кришка повністю знімається для легкого очищення
- Фільтр, що зупиняє відкладення кальцію
- Автоматичне вимкнення після закипання води
- Захист від сухого приготування
- Тепловий запобіжник
- Відділення для зберігання шнура живлення
- Розміри виробу 24,5 х 21,0 х 26,5 см
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Потужність 1850-2200 Вт
- Електроживлення 220-240В~50/60Гц

- Ціна: 2 090 ₴








