| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Маса дверного полотна, до | 60 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 25 мм |
Доводчик стальний дверей і воріт Malatec 25075 Польща

ДОВОДЧИК ДЛЯ ДВЕРЕЙ, ЧОРНИЙ З РИЧАГОМ, ДЛЯ ДВЕРЕЙ ВАГОЮ ДО 60 КГ!
✅ Сповільнює та плавно зачиняє двері – доводчик відзначається високою міцністю та плавною роботою, що забезпечує повільне, плавне та безшумне зачинення дверей.
✅ Підходить для будь-яких дверей – сумісний з лівосторонніми та правосторонніми дверима, а завдяки регулюванню його можна встановити навіть на важкі двері.
✅ Легкий та швидкий монтаж – у комплекті є ілюстрована інструкція та відеоінструкція (QR-код у наборі), що дозволяє легко встановити доводчик навіть без досвіду.
✅ Для дверей вагою до 60 кг – підходить не тільки для стандартних дверей, але і для важких протипожежних чи броньованих дверей.
✅ Універсальність монтажу – можна встановлювати знизу, посередині або зверху дверей, залежно від потреб.
✅ Повний комплект для монтажу – у наборі є всі необхідні деталі: гвинти, кріплення та аксесуари – нічого докуповувати не потрібно.
Технічні характеристики:
✔ Забезпечує плавне та безшумне зачинення
✔ Пофарбований порошковим методом
✔ Відзначається міцністю та довговічністю
✔ Підвищує теплоізоляцію будинку
✔ Дружній до людей з обмеженими можливостями
✔ Захищає від шуму
✔ Має регулювання швидкості зачинення
✔ Підходить для лівосторонніх та правосторонніх дверей
✔ Може встановлюватися як знизу, так і зверху
✔ Для дверей вагою до 60 кг
✔ Комплект для монтажу в наборі
✔ Запакований у картонну коробку
📏 Довжина важеля: 12 см
📏 Розміри доводчика: 11,5 × 3,3 × 2,5 см
⚖ Вага комплекту: 0,38 кг
⚖ Вага з упаковкою: 0,398 кг
🏷 Бренд: MALATEC
🎨 Колір: чорний
🛠 Матеріал: цинковий сплав
Комплектація:
✔ Доводчик
✔ Важіль
✔ Ковзна пластина
✔ Регулювальний стрижень
✔ Монтажний комплект
✔ Картонна коробка для транспортування

- Ціна: 649,20 ₴









