вверхвниз
Топ
-10%
-10%20 днів
Відбійний молоток-перфаратор електричний із SDS-max Parkside PAH 1300 C3,1300 Вт Німеччина
5 999 ₴
5 399,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: PAH 1300 C3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-max |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість ударів | 3600 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Відбійний молоток-перфаратор електричний із SDS-max Parkside PAH 1300 C3,1300 Вт Німеччина

Технічні характеристики:
- Продюсер Парксайд
- Колір Зелено-серый
- Номінальна потужність 1300 Вт.
- Енергія удару 15 Дж
- 3600 хв−1 ходів
- Кронштейн , сумісний із SDS-max
- Перемикач для безперервної роботи Да
- Допоміжна ручка Так (похилий і обертовий на 360°)
- Розміри ок. 470 х 132 х 257 мм
- Матеріал конструкції Пластик, алюміній
- Вага ок. 5,8 кг
Комплектація:
- Відбійний молоток Parkside PAH 1300 B2
- Плоске долото
- Гострочне долото (кожен по 320 мм)
- 50 г мастила
- Інструкція користувача
- Оригінальне паковання

Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399,10 ₴









